خدمات سئو سایت درحقیقت به روش ها وتکنیک ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان به منظور کسب رتبه های برتر در موتورهای جستجو می گویند.

به عبارت دیگر برای افزایش رتبه خود درگوگل باید سایت خود را بهینه سازی کنید، این بهینه سازی باعث می شود هنگامی که کلمات کلیدی موردنظر شما در گوگل جستجو می شود سایت شما در صفحه نخست گوگل نمایش داده شود.

تکنیک های بهینه سازی سایت

سئو چه کاری برای من انجام می دهد؟

سئو اگر به صورت اصولی انجام شود فروش و درآمد شما را به طرز شگفت انگیزی افزایش می دهد. با سرمایه‌گذاری در حوزه سئو، این شانس را خواهید داشت که که در زمانی که باید به مخاطب معرفی شده و محصولات و خدمات موردنیاز او را ارائه کنید.

بهینه سازی سایت برای افزایش رتبه در گوگل

موارد تاثیرگذار بر بهینه سازی سایت را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو خارجی

خدمات سئو داخلی شامل چه مواردی است؟

خدمات سئو داخلی یا On Page Seo شامل مواردی مانند نحوه طراحی سایت ( مثل محتوا، کدنویسی، پیاده سازی فنی، ساختار و نمای سایت)  و البته  کلمات کلیدی به کار رفته می‌شود.

مدیران وب سایت باید تمام تلاش خود را برای بهینه سازی این موارد به کار گیرند. این فرآیند همان سئو داخلی است.

سئو داخلی به دو دسته تقسیم میشود سئو تکنیکال و سئو محتوا

البته بعضی از متخصصان ، سئو را به سه گروه سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال تقسیم میکنند.

سئو تکنیکال یا سئو فنی (Technical SEO)

خوب خیلی اوقات به سئو تکنیکال توجه نمی شود اما باید بدانید که سئو تکنیکال بسیار مهم استو نقش بسیار مهمی در افزایش ترافیک سایت شما ایفا می‌کند.

 عناصری مانند معماری سایت،داشتن داده های ساختار یافته ،داشتن سایت مپ ،سرعت بارگذاری و حتی بهینه بودن سایت برای موبایل از جمله موارد سئو تکنیکال هستند. بهبود سرعت سایت، ساده سازی ساختار سایت برای قابل درک شدن برای موتورهای جستجو از بخش های مهم سئو فنی می باشد.

سئو محتوا

سئو محتوا همانطور که از نامش پیداست به محتوای صفحات وب سایت شما مربوط است.این محتواست که به کاربران می گوید وب سایت شما قرار است چه موضوعی داشته باشد و چه اطلاعاتی در اختیار آنها قرار دهد.

محتوا یکی از قوی ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل در صفحات جستجوست و شما باید محتوایی ایجاد کنید که هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران جذاب باشد. گام بعدی بهینه سازی محتوای تولید شده است.

خدمات سئو خارجی شامل چه مواردی است؟

سئو خارجی یا Off Page SEO در واقع به مجموعه تکنیک و اقداماتی گفته می شود که در خارج از سایت با هدف بهینه سازی سایت شما انجام می شود. عوامل مختلفی روی سئوی خارجی تأثیر دارند و اگر استفاده هوشمندانه از این فاکتورها می تواند باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل شود.

اقداماتی که برای سئوی خارجی انجام می شود شامل ایجاد بک‌لینک، تبلیغات، روش‌های افزایش تعامل کاربران و افزایش اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی است.

انواع سئو سایت

سئو کلاه سفید یا White Hat Seo چیست؟

همانطور که توضیح داده شده روشهای بسیاری برای افزایش رتبه درگوگل و بهینه سازی وب سایت ها وجود دارد. اگر این روشها متناسب با قوانین و الگوریتم های موردتایید گوگل اجرا شود به آن سئو کلاه سفید یا White Hat Seo می گویند.

کلاه سفید شامل بهترین و بی ضرر ترین اقدامات برای سئو کردن سایت است و با گذشت زمان و صبر بهترین نتیجه را به شما می دهد ضمن اینکه هیچگونه خللی در سایت ایجاد نکرده و هیکچدام از این تکنیک های مخالف قوانین سئو و گوگل نمی باشد.

سئو کلاه سیاه یا Black Hat Seo

فکر می کنم تا الان متوجه شده باشد که سئو کلاه سیاه دقیقا برعکس سئوی کلاه سفید است. سئو کلاه سیاه شامل اقداماتی ست که سایت شما راه به سرعت به صفحات ابتدایی گوگل هدایت می کند و در کمترین زمان نتایج خوبی را دریافت می کنید و البته که بازدید های فراوانی را خواهید داشت.

سئو کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه

اما این تکنیک ها دستورالعمل های موتور جستجوی گوگل را نقض می کند و کاملا غیر قانونیست.در حقیقت بسیاری از تکنیک های سئو کلاه سیاه بر بهره برداری از نقاط ضعف گوگل و دور زدن آن تمرکز دارد بنابراین بدون تلاش زیاد است با این که بعضی از این روش ها می توانند باعث بهبود رتبه شما شود ولی مدت زمان آن کوتاه است.

پس از مدتی گوگل متوجه این موضوع شده و سایت شما رو حذف می کند که احتمالا مجبور خواهید شد حتی دامنه سایت خود را تغییر دهید چرا که گوگل در این مورد بسیار کینه ای است.

به عنوان نتیجه گیری باید بگویم که برای رسیدن به نتایج مطلوب معمولا شما نیاز به زمان، تلاش و پول دارید.

در ابتدا ممکن است برای نتیجه گیری سریعتر به دنبال استفاده از تکنیک های کلاه سیاه باشید اما در نظر داشته باشید که این استراتژی ها بسیار پر ریسک هستند و با توجه به بروز رسانی های مستمر الگوریتم های گوگل و هوشمندی آن موفقیت شما موقتی است. با سئوی کلاه سفید موفقیت شما دائمی و بدون ریسک است.

خدمات سئو در بهامین وردپرس

شرکت بهامین وردپرس فعالیت های مستمر و یکپارچه ای را جهت بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می دهد، در حقیقت بررسی و آنالیز دقیق سایت شما به ما این امکان را می دهد تا بهتر بتوانیم از نظر سرعت بارگذاری و اصول سئو آن را بهینه کنیم. به عبارت دیگر با بهره گیری سئوکار از بعضی از سیستم های آنالیز وب سایت و تولید هشدارهای خودکار توسط این گونه از سیستم ها، بخش پشتیبانی سئوکار کلیه این هشدارها را به دقت بررسی نموده و در صورتی که به مشکلی برخورد شده باشد سعی می نماید ظرف سریعترین زمان ممکن مشکل پیش آمده را برطرف سازد.

خدمات سئو بهامین وردپرس

چه مدت طول می کشد تا نتایج خدمات سئوی سایت خود را مشاهده نمایید؟

سئو و بهینه سازی سایت کار پرزحمت و زمانبری ست و نیاز به صبر فراوان دارد. زمان تقریبی برای مشاهده نتایج با توجه به نوع کسب و کار و رقبا بین 6 تا 12 ماه به طول می انجامد.

به این نکته باید توجه کرد که یک استراتژی و تکنیک مناسب و البته قانونی به نتایج آهسته نیاز دارد ما به دنبال نتایج پایدار هستیم که این موضوع نیز نیازمند تلاش و نگهداری مداوم در مدت طولانی است.

خدمات سئو بهامین وردپرس

تیم یهامین وردپرس با استفاده از اصول سئو کلاه سفید و تکنیک‌های روز دنیا و بصورت کاملا ارگانیک سایت شما را در سه حوزه سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی بهینه‌سازی می‌کند.اینکه کسب و کار شما از نظر سئو کجاست؟ یا رتبه شما چگونه است؟ ومهم تر از همه اینکه کلمات کلیدی مورد نظر شما چقدر رقابتی هستند، مستقیما روی هزینه سئو تاثیر گذارند. چرا که این موضوع بر حجم کارهای سئو که باید انجام شود تا رتبه شما بهبود یابد تأثیر می‌گذارد.

پکیج پایه

پکیج پیشرفته

سه ماهه

پکیج حرفه ای

سه ماهه