بهترین خدمات پشتیبانی وب سایت را از ما بخواهید  سایت شما نمایانگر خدمات و محصولات شماست، مسئله فقط طراحی یک سایت نیست بلکه برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود باید به صورت مرتب و مداوم سایت تان را به روز رسانی و پشتیبانی کنید. در حقیقت شما نیازمند یک گروه پشتیبانی سایت هستید.

  پشتیبانی سایت چیست؟

  پشتیبانی شامل وظایفی است که مربوط به بهینه سازی، نگهداری و توسعه سایت بروزرسانی در وب سایت می شود. حتی خدمات تولید محتوا را هم می توان به خدمات پشتیبانی  اضافه نمود.

  وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای جهان است ،سایت هایی که با این cms راه‌اندازی می شوند هم از لحاظ امنیتی نیاز به پشتیبانی فنی قوی دارند و هم از نظر مدیریت محتوا و مطالب سایت نیازمند بروزرسانی مداوم می باشند.

   

  پشتیبان سایت وردپرس

  پشتیبانی سایت

  پشتیبانی وب سایت یعنی وب سایت خود را به طور مرتب از لحاظ مشکلات و خطاها بررسی کرده و آن را به روز نگه داریم. برای داشتن وب سایت کارامد و به روز این کار باید به صورت مدام انجام پذیرد. بدیهی ست که انجام این کار بر روی سئو و بهبود رتبه سایت اهمیت ویژه ای دارد.

  تمام شرکت ها اعم از بزرگ و کوچک برای تعامل و جذب و حفظ مشتری، باید به  نگهداری وب سایت خود اهمیت دهند. نکته مهم این است که نگهداری وب سایت شامل بخش های مهمی ست  که باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد. قطعا بدون پشتیبانی و نگهداری سایت بعد از مدتی وب سايت شما به دلیل باگ ها و خطاها با مشکلات زیادی رو به رو خواهد شد. و بدیهی ست که اکثر کاربران و مشتريانی که از وب سايت تان بازديد مي کردند را از دست مي دهيد.

  حفظ و نگهداری از وب سایت به تجربه و تخصص و همچنین واکنش سریع نیاز دارد و از عهده افراد غیر حرفه ای خارج است. افراد متخصصی که وظیفه نگهداری و پشتیبانی از وب سایت را بر عهده دارند از بروز مشکل پیشگیری می کنند و همچنین با بهره گیری از ابزار های بروز، مشکلات را شناسایی و اقدام به حل آن می کنند بدین ترتیب وب سایت شما همیشه فعال بوده فعال و برای رفع مشکلات آن زمان کمتری صرف شود. امروز عملکرد صحیح و سریع یک وب سایت عامل بسیار مهمی برای سئو (رتبه سایت در موتورهای جستجو) و تجربه کاربر و البته محبوبیت یک سایت است.

  چرا پشتیبانی سایت مهم است؟

  مزایای پشتیبانی سایت

  • کاهش هزینه های کلی
  • ارتقا سئو وب سایت و افزایش رتبه وب سایت در موتور جستجوی گوگل
  • حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید
  • به روز بودن وب سایت با جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارها زمان آفلاین بودن سایت را به حداقل می رساند.
  • کم کردن دغدغه های شما
  • از بین رفتن مشکلات امنیتی سایت
  • بالاتر رفتن ترافیک وب سایت
  • دسترسی به متخصصان فنی و افزایش سرعت پاسخگویی

   

  پشتیبانی وب سایت شامل چه مواردی می شود؟

  پس از ایجاد و طراحی یک وب سایت توسط طراحان و تحویل آن به مشتری مرحله پشتیبانی یک سایت آغاز می شود. پس متوجه این نکته هستیم که پشتیبانی یک سایت شامل طراحی و تغییرات در سایت نمی شود. بلکه پشتیبانی به معنای تضمین عملکرد صحیح وب سایت است. البته  می توان وظایف دیگری مثل درج و ویرایش محتوا و حتی تغییر در طراحی  به وظایف شرکت پشتیبان اضافه نمود ولی قطعا این چیزی نیست که یه صورت مرسوم برای پشتیبانی یک سایت در نظر گرفته می شود. چرا که در این صورت معنای پشتیبانی از سایت تغییر می کند. به طور کلی  آن چیزی که به عنوان پشتیبانی یک سایت در نظر گرفته می شود عملکرد سایت است.

   

  پشتیبانی وب سایت

  انجام به روز رسانی های ضروری (آپدیت سیستم مدیریت محتوا و پلاگین ها)، ایمن سازی های در موارد خاص، نگهداری از هاست، تشخیص و مقابله در برابر حملات هکر ها از جمله وظایف یک پشتیبان است.به عبارت دیگر پشتیبان موظف است که عملکرد سایت را تضمین نماید یعنی در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل به وجود  آمده در سایت را بررسی و حل نماید. توجه نمایدد که نگهداری سئو  بخش متفاوتی از پشتیبانی می باشد. برای اطلاعات در مورد سئو و افزایش بازدید سایت روی لینک کلیک کنید.

  خدمات پشتیبانی سایت وردپرس

  هزینه ماهیانه پشتیبانی قیمت مشخصی ندارد.چرا که به عوامل متعددی بستگی دارد که متناسب با حجم کار و نوع کسب و کار این هزینه متغیر است.

  هزینه هر یک از خدمات به صورت طبقه بندی شده در زیر برای شما نوشته شده است:

  خدمات پشتیبانی وردپرس

  خدمات پشتیبانی هاست و دامنه