خدمات سئو

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو است که مجموعه ای از اقدامات طراحی شده برای بهبود ظاهر و موقعیت صفحات وب در نتایج جستجوی ارگانیک است. از آنجایی که جستجوی ارگانیک برجسته ترین راه برای افراد برای کشف و دسترسی به محتوای آنلاین است، یک استراتژی SEO خوب برای بهبود کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت شما ضروری است.

شرکت بهامین فعالیت های مستمر و یکپارچه ای را جهت بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می دهد، در حقیقت بررسی و آنالیز دقیق سایت شما به ما این امکان را می دهد تا بهتر بتوانیم از نظر سرعت بارگذاری و اصول سئو آن را بهینه کنیم. به عبارت دیگر با بهره گیری سئوکار از بعضی از سیستم های آنالیز وب سایت و تولید هشدارهای خودکار توسط این گونه از سیستم ها، بخش پشتیبانی سئوکار کلیه این هشدارها را بدقت بررسی نموده و در صورتی که به مشکلی برخورد شده باشد سعی می نماید ظرف سریعترین زمان ممکن مشکل پیش آمده را برطرف سازد.

پشتیبانی سایت

وب سایت کسب و کار ما مانند یک ماشین است، اگر به طور منظم نگهداری و سرویس نشود، در نهایت خراب می شود.  مسئله فقط طراحی یک سایت نیست بلکه برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود باید به صورت مرتب و طبق برنامه سایتتان بروز رسانی و پشتیبانی گردد، ماموریت بهامین ارائه خدمات تخصصی به مشتریان خود است.

شماره تماس 74 981 75 912 98+